طالع بینی

نکات طالع بینی برای متولدین هر ماه

نکات طالع بینی:

رعایت نکات زیر برای متولدین هر ماه سلامت جسم  و روح  و روان را به دنبال دارد.

فروردین:

سحر خیزی و پیاده روی ، غذای کم چرب ، حبوبات ، پروتئین ، سیر و پیاز و سبزیجات باید مصرف کند.

اردیبهشت:

خواب مناسب ، مایعات فراوان ، سبوس گندم ، گوشت ، سیر و پیاز ، توت ، انگور و سیب برای او خوب است. مواد قندی و لبنیات ضروری است تا از بالا رفتن چربی جلوگیری کند. گلو ، گردن ، کبد و مری بسیار حساس است. قدرت اندیشیدن او بسیار زیاد است . همچنین نیت پاک و نیروی قوی دارد.

خرداد:

به تغذیه نباید بی توجه باشد. اگر سوخت کافی فراهم نکند حساسیت در استخوان های شانه ، دست ، کمر ، پاها و روده بزرگ و ریه ها کار دستش می دهند. مواظب سر درد های میگرنی خود باشید. سبزیجات و گوشت سفید و میوه و تنقلات برای او مفید است. نوشیدن آب فراوان سردرد و مشکلات استخوانی او را از بین می برد. حس ششم فوق العاده قوی دارد. موانع زندگی نبایستی او را سرخورده کند. بایستی تمرین رازداری کند.

تیر:

از تغییر حالت های عجیب بپرهیزید و ثبات پیشه کنید. کنترل احساسات برای شما بسیار لازم است. سعی کنید که در اجتماعات خیریه شرکت کنید؛ زیرا این کار برای شما انرژی زیادی تولید می کند. از منفی بافی و حسرت خوردن دست بردارید. خاصیت برون گرایی خود را تقویت کنید. اگر اراده خود را بشناسید از پس هر کاری بر خواهید آمد. بایستی یاد بگیرید در هنگام مشکلات در خود فرو نروید. انجام فرایض مذهبی و مطالعه کتابهای عرفانی شما را آرام می کند. ذکر و دعا برای شما لازم است و مفید. قفسه سینه ، دندانها ، کبد ، استخوان لگن، در شما بسیار حساس است. رژیم غذایی کم چرب و شنا و کوه نوردی برایتان مفید است. غذاهای دریایی ، ماهی ، کاهو  کلم ، هندوانه و خربزه برای شما مفید است. با توسل به استاد راهنما به آرامش دست پیدا می کنید.

مرداد:

باید حتما استراحت خود را فراموش نکنید. قلب ، پشت ، ستون فقرات ، زانوها ، پوست و دندان آسیب پذیرند. گوشت قرمز بی چربی ، ماهی ، ذرت  میوه ، اسفناج ، سیب زمینی ، گریپ فروت و خرما برایتان مفید است. اگر روزی یک بار در هفته روزه بگیرید برایتان  مفید خواهد بود. از تکبر و غرور خود کاسته و اجازه دهید دیگران ابراز نظر کنند. قیافه متکبّر و عبوس دیگران را از شما دور می کند. هنر ، موسیقی، نقاشی و هنرپیشگی شما را آرام می کند. دعا و راز و نیاز انرژی مثبت شما را به حرکت در می آورد.

شهریور:

اعصاب معده ، روده کوچک و غده تیروئید حساس است. گوشت بدون چربی ، هویج ، سیب زمینی ، نعناع استفاده کنید و تنقلات را ترک کنید. کنترل بیش از حد زمینی انرژی شما را از بین می برد. انتقاد های شدید ذهن و روح شما را تهدید می کند. محیط زندگی شما باید آرام باشد.

مهر:

شما بسیار رمانتیک هستید و با این احساس شادی را تجربه می کنید. گردش در طبیعت قدرت مهر ورزی و عشق ورزی به شما می دهد. موسیقی دوای درد متولد مهر ماه است. وسواس خود را از بین ببرید تا بیماری های شما درمان شود. پرداختن به دوستان و افکار صلح جویانه و شکر خدا برایتان روزی پربار به ارمغان می آورد. تفکر در مورد بیماری زیانبار است. کبد ، کلیه ، غده های لنفاوی و زانو ها حساس هستند. پیاده روی ، رژیم سبزیجات و سبوس در تغذیه مفید است. شما استعداد چاقی دارید و بایستی حتما شیرینی را کمتر مصرف کنید.

آبان:

مواظب انرژی منفی خود باشید. داشتن راهنما برایتان مفید است. یوگا و ورزش را فراموش نکنید. رژیم کم چربی و بدون مواد قندی ، استفاده متعادل از غذا و ویتامین ها برایتان ضروری است. سر ، چشم و روده بزرگ شما حساس است . نیروی هیجان می تواند شما را به دروازه آسمانی برساند به شرطی که ذهن خود را درگیر شهوات و شک و تردید نکنید. شما باید یاد بگیرید که به دیگران رحم کنید. سکوت و فرایض مذهبی و ذکر و دعا های ساده شما را سلامتی می بخشد.

آذر:

ورزش دسته جمعی و حضور در جمع برایتان مفید است. سیر و سفر و بگو و بخند شما را سر زنده می کند. گوش و گلو و جریان خون شما تاثیر پذیر است. متولد آذر بایستی پروتئین زیادی استفاده کند. سبزیجات و سیر و پیاز و انگور و غوره و کشمش بسیار مفید است. به دلیل تحرک استعداد چاقی ندارد بایستی کمی راز دار باشد. انعطاف پذیری را تمرین کنید. معاشرت با دیگران انجام کارهای خیر و مذهبی شما را شادمان می کند.

دی:

ورزش های روزانه و پیاده روی های سر وقت برایتان مفید است. باید انرژی خود را صحیح مصرف کنید. سالاد و سبزی و جو  رژیم خوبی است. حتما بایستی سر وعده غذا مصرف کنید. ساعات غذای شما باید کاملا مشخص باشد. گردش و سفر در طبیعت و استراحت برایتان مفید است. تعادل در امور مادی و حسی برایتان مفید است. رسیدن به جلال و جبروت شما را از مسیر راست منحرف می کند. بایستی بیاموزید با ترس های بی مورد زندگی را خراب نکنید. درگیری با دیگران شما را به روحی کسل و یکنواخت بدل می کند که تمرکز شما را از دست می دهد. باید درگیری ها و مسئولیت های زمینی خود را کم کنید. حفظ تعادل و استراحت را تمرین کنید. نیروی تله پاتی شما را به دروازه های آسمانی خواهد رساند.

بهمن:

ورزش ، گوشت بی چربی ، لبنیات ، سبزی ، میوه ، مرکبات و مایعات بسیار زیاد برایتان مفید است. خوردن غذا سر وقت باعث راحتی روان شما می شود. جریان خون مچ پای شما حساس است. تک روی نکنید. عدم مالکیت طلبی و شهامت زیاد شما را به رویاهایتان می رساند. خود محوری و اعتماد و اعتقاد بیش از حد شما را غیر قابل تحمل می کند. پرداختن به مراقبه و داشتن یار موافق و دوست همراه برایتان مفید است.

اسفند:

استعداد چاقی شما بسیار زیاد است. پا ، غده های لنفاوی ، قلب ، پشت و ستون فقرات شما حساس است. ماهی ، غذاهای دریایی ، کاهو ، کلم ، خیار ، انجیر ، هندوانه و خربزه برایتان مفید است. شنا و پیاده روی و یوگا را به شما پیشنهاد می کنیم. نیروهای باطنی و آینده بینی در شما زیاد است. صلح طلب و آرام هستید. از عجله و شتاب پرهیز کنید. هر وقت سر خود کلاه می گذارید دچار افسردگی و خود آزاری می شوید.

آیتم های مشابه

رویا چیست ؟ و انواع آن

موکتی

دیدگاهی بنویسید